koszty dostawy

Meble PEGAZ - mapa, transport

Transport

Zachęcamy do korzystania z dostaw naszym transportem w szczególności dużych gabarytowo przesyłek. W większości przypadków pozwala to na obniżenie kosztów oraz bezpieczniejszy transport. W przypadku naszego transportu prosimy o kontakt mailowy celem określenia kosztów, czasu dostawy naszym transportem, czy naszych możliwości transportowych w danym regionie kraju. Zamawiając meble tapicerowane inne niż w naszym sklepie termin realizacji może wydłużyć się od 4 do 6 tygodni.

Większość mebli dostarczamy na terenie Holandii ,Niemiec i Danii  raz w miesiącu.

Staramy się realizować zamówienia wg kolejności i daty. Zamówienia, które ze względu na ograniczenia transportowe (waga, gabaryty mebli) nie zmieszczą się na wymienioną powyżej dostawę w danym regionie będą realizowane w późniejszym czasie, który określimy aktualizując terminarz dostaw.

W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o wcześniejsze zamówienia co pozwoli na sprawniejszą realizację zamówień. Podane terminy dostaw są przybliżone i mogą czasami ulec zmianom.

Terminy dostaw uzależnione są od ilości zamówień w danym regionie i terminów realizacji zamówień.

Mniejsze gabarytowo przesyłki w większości wysyłamy firmą kurierską w tym przypadku koszty dostawy są podane w opisie przedmiotu.

Z uwagi na gabaryty i wagę paczek (mebli) prosimy o zorganizowanie odbioru przesyłki. Kierowca (kurier) nie zawsze jest w stanie sam wyładować meble.

W przypadku zamówień kilku przedmiotów koszty dostawy lub wysyłki uzgadniamy indywidualnie.

Czas realizacji zamówień jest uzależniony od stanów magazynowych (np.wybrany kolor) lub zdolności transportowych (nasz transport). Czas realizacji zamówień podajemy w e-mailu zwrotnym potwierdzającym przyjęcie określonego zamówienia. Uwzględniając możliwości wytwórcze producentów oraz przyczyn nie zależnych od nas czas realizacji zamówień może ulec zmianie.

Koszty dostawy naszym transportem lub wysyłki kurierem pokrywa Kupujący.

Płatności

W przypadku większych wartości preferujemy przedpłatę na konto, przynajmniej na sam transport . Płatność za pobraniem przez firmę kurierską otrzymujemy na konto po 14 dniach od przesyłki.

W tytule przelewu prosimy podać ID zamówienia .

Płatność za pobraniem: koszty wg mapki. Niektóre  ,,Dostawy Gratis" obowiązują tylko na terenie Polski.

PayU - logotypy banków